Webinarium KNF pt. "Okazja czy oszustwo? Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną"

Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach zaprasza na webinarium Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku Komisji Nadzoru Finansowego pt. „Okazja czy oszustwo? Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną” w dniu 21 czerwca 2023 roku.

Webinarium jest skierowane do seniorów.

 

Webinarium jest organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej.

Spotkanie odbędzie się 21 czerwca 2023 r. (10:00-14:10). Rejestracja na webinarium odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy

 

Celem webinarium jest zwrócenie uwagi seniorów na ryzyka związane z inwestycjami na rynku finansowym, uwrażliwienie na ryzyko oszustw oraz przybliżenie roli informacyjnej i edukacyjnej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF).

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację.

 

Udział w webinarium jest bezpłatny.