Konkurs KARTOWA fortuna organizowany jest pod hasłem „Karta? Logiczne, że to się opłaca!”. Mogą wziąć w nim udział klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS, którzy między 1 października a 15 grudnia 2020 r. podpisali umowę i otrzymali nową spersonalizowaną kartę debetową VISA. W konkursie biorą udział zarówno karty wydawane do rachunków klientów indywidualnych, jak i firmowych oraz rolniczych.

W każdej przesyłce z nową kartą VISA klient znajdzie kupon konkursowy zawierający kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie https://www.kartowafortuna.mojbank.pl/, zgłaszając w ten sposób chęć uczestnictwa w KARTOWEJ Fortunie. Warunkiem wzięcia udziału w grze jest aktywacja karty i wykonanie nią co najmniej trzech transakcji.

Konkurs startuje 2 listopada i potrwa do 31 grudnia 2020 r. W tym okresie codziennie pojawiać się będą nowe pytania konkursowe. Każdego dnia pięć osób, które odpowie na nie w najkrótszym czasie, wygra po 500 zł. Grać będzie można codziennie, co stwarza możliwość uczestnictwa w konkursie 60 razy. Osoba, która wygrała, jest wyłączona z dalszej zabawy.

Poza nagrodami pieniężnymi, uczestnicy otrzymają nagrodę gwarantowaną – koszulkę z hasłami nawiązującymi do ekologii.

Więcej informacji o konkursie KARTOWA Fortuna organizowanym przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz Bank BPS dostępnych jest na stronie: www.mojbank.pl/nasza-oferta/karta-debetowa-visa. Regulamin dostępny pod adresem: www.kartowafortuna.mojbank.pl.

logo kartowa fortuna

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut