Po blisko dwudziestoletniej działalności, 16 października br.,  Oddział MBS Banku w Warszawie został otwarty na nowo.  Symboliczne przecięcie wstęgi  zapoczątkowało nie tylko nowy rozdział w historii Oddziału, ale też   nowe podejście do bankowości, w której placówka bankowa wraz z  jej infrastrukturą ma wspierać budowanie długotrwałej relacji z klientami.

W uroczystości otwarcia, po gruntownej modernizacji, Oddziału udział wzięli członkowie Rady Nadzorczej, Zarząd, przedstawiciele firmy NEOFORMA (głównego wykonawcy przebudowy),  Dyrektorzy oddziałów oraz pracownicy banku.

Przygotowując nową aranżację przestrzeni Zarząd banku kierował się oczekiwaniami naszych klientów, którzy mimo, że coraz częściej korzystają z kanałów cyfrowych, to jednak w dalszym ciągu cenią sobie bezpośredni kontakt z opiekunem klienta.

Prosty i nowoczesny design placówki, jasna i przyjazna przestrzeń, wygodna poczekalnia oraz optymalizacja akustyki, zwiększyły poczucie komfortu a także prywatności w trakcie obsługi klientów indywidualnych i biznesowych.

Do wykończenia wnętrza zostały  wykorzystane wyłącznie materiały przyjazne środowisku. Zadbano też o funkcjonalne zaplecze socjalne, dostosowując je do ilości pracowników i wyposażając w elementy zapewniające realizację ich potrzeb.

Powstało miejsce przyjazne, które sprzyja rozmowie o finansach i zmniejsza dystans pomiędzy doradcami i klientami.

1.1

2.1

 

3.1

4.1

5.1

6.1

7.10

8.1

9.1

10.1

11.1

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut