W dniu 08 października br. w Oddziale MBS Banku w Naruszewie odbyła się lekcja przedsiębiorczości poprowadzona przez Dyrektora Oddziału Lizę Jończyk oraz pracowników Zespołu Obsługi Klienta. Uczestniczyli w niej uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej
w Naruszewie.

Dzieci z dużym zainteresowaniem zwiedziły Oddział, obejrzały jak działają liczarki do banknotów, poznały podstawowe produkty bankowe, dowiedziały się w jakim wieku mogą założyć rachunek i posiadać kartę płatniczą. Przeprowadziły tez wywiad  z dyrektor Oddziału.

Na zakończenie lekcji zaprezentowano przyszłym klientom działanie bankomatu. Pracownicy wspólnie z uczniami odczytywali komunikaty i wykonywali czynności umożliwiające wypłatę gotówki.

Wszyscy uczniowie otrzymali poradniki przygotowane przez NBP, w ramach programu edukacji ekonomicznej, dotyczące zabezpieczeń banknotów oraz opaski odblaskowe z logo MBS BANK, które sprawią, że idące do szkoły dzieci będą  z daleka widoczne i bardziej bezpieczne.

Lekcja była ciekawa i atrakcyjna dla dzieci, ale też, była miłym doświadczeniem dla pracowników banku, którzy w podziękowaniu otrzymali piękne, ręcznie wykonane kartki z hasłem „Wesołej jesieni!”.

 

1

3

4

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut