Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Dołączamy się do zbiórki pieniędzy organizowanej przez Grupę BPS, w ramach akcji charytatywnej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Co należy zrobić, aby włączyć się do akcji?

Wystarczy kliknąć w link do eSkarbonki (https://eskarbonka.wosp.org.pl/4xarj3) Grupy BPS i wskazać kwotę darowizny, a następnie dokonać wpłaty za pomocą systemu szybkich płatności PayU (przelew bankowy/BLIK/karta). Datki trafiają bezpośrednio na ogólny rachunek eSkarbonki WOŚP. Postępy w naszej zbiórce będziecie mogli śledzić w Intranecie, gdzie stworzymy aktualizowany na bieżąco licznik.

Wpłat można dokonywać do 1 lutego 2022 r., do północy.

Na co zbierane są w tym roku pieniądze?

Tegorocznym celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Pomaganie jest dziecinnie proste! Zachęcamy więc do dzielenia się dobrem, które powraca ze zdwojoną siłą.

W zeszłym roku wspólnie z pracownikami Banku BPS i innych Banków Spółdzielczych z Grupy BPS zebraliśmy w ten sposób ponad 33 tys. zł. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. 30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku – jego tegoroczny cel to wsparcie oddziałów okulistyki dziecięcej. Orkiestra w ciągu poprzednich 29 Finałów zebrała ponad 1,5 miliarda PLN i kupiła 67 300 urządzeń medycznych.