Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach

należy do czołówki polskich banków spółdzielczych

prowadzi działalność od blisko 70 lat,

łącząc tradycje z nowoczesnością oferuje pełny zakres usług bankowych.

 poszukuje kandydatów na stanowiska

Inspektora ds. Obsługi Kredytów

miejsce pracy:  Nowy Dwór Mazowiecki

region: mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

- aktywną sprzedaż produktów i usług bankowych

- wstępną analizę dokumentów przed udzielaniem kredytu w tym ocenę zdolności kredytowej
  klientów oraz ocenę proponowanych form zabezpieczeń

- przygotowanie dokumentacji kredytowej i sporządzanie umów kredytowych i umów zabezpieczeń

- monitorowanie rachunków bankowych kredytobiorców

Wymagania:

- wykształcenie wyższe - preferowane kierunki : bankowość, finanse, ekonomia

- minimum 2 letnie doświadczenie  w analizie kredytowej podmiotów gospodarczych

- zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków

- znajomość specyfiki i ryzyk związanych z finansowaniem podmiotów gospodarczych

- dobra organizacja pracy

Oferujemy :

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i osiąganych wyników:

   podstawa + system premiowy

- wsparcie osób pracujących

- szkolenia

- pakiet socjalny w tym pakiet medyczny

- pracowniczy program emerytalny

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Na podstawie art. 6, pkt. 1. lit. a.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach z siedzibą przy ulicy Szpitalnej  8, 05-092 Łomianki.

Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej

miejsce pracy: Łomianki

Zakres obowiązków zgodnie z :

- ustawą o ochronie osób i mienia oraz rozporządzeniami wykonawczymi i przepisami wewnętrznymi

- rozporządzeniem w sprawie wewnętrznych służb ochrony

Wymagania:

- zaświadczenie o wpisaniu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

- legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni w celu ochrony bezpieczeństwa innych osób oraz mienia z wpisem  „B” i „M”

- prawo jazdy kat „B”

- sprawność pod względem fizycznym i psychicznym

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ( SUFO, WSO)

- sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność  i  dyspozycyjność

- wysoka kultura osobista

Oferujemy :

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego + premia uznaniowa

- szkolenia

- świadczenia socjalne

- pakiet opieki medycznej

- preferencyjne ubezpieczenie grupowe

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut