Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach

Oddział Łomianki

zatrudni osobę na stanowisko

Inspektor/Specjalista Kredytowy

 

Profil kandydata:

 • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
 • minimum 2- letnie doświadczenie w analizie kredytowej podmiotów gospodarczych
 • zdolności analityczne i umiejętność precyzyjnego formułowania wniosków
 • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji kredytowej oraz dokumentów prawnych zabezpieczeń
 • kompetencje sprzedażowe w zakresie budowania relacji z Klientami
 • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

 • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnią tradycją
 • stabilne warunki zatrudnienia
 • rozwój zawodowy
 • pakiet socjalny

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  lub w formie papierowej na adres:  Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach, 05-092 Łomianki, ul. Szpitalna 8.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

 „Na podstawie art. 6, pkt. 1. lit. a.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach z siedzibą przy ulicy Szpitalnej  8, 05-092 Łomianki”.

Klauzula Informacyjna Administrator

Administratorem twoich danych osobowych jest Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach z siedzibą w Łomiankach, 05-092 Łomianki, ul. Szpitalna 8.. Przesyłając dokumenty aplikacyjne świadomie i dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie przez Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach siedzibą w Łomiankach, 05-092 Łomianki, ul. Szpitalna 8. W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Twoje dane osobowe (np. imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejscu zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.) wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie  jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji,  a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Informujemy, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia, lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mazowiecki  Bank Spółdzielczy w Łomiankach wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych  z przetwarzaniem danych osobowych pod adresem:

Inspektor Ochrony Danych  Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach, ul.Szpitalna8, 05-092 Łomianki oraz e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie wskazujemy, iż podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest: 

 1. obowiązek prawny Administratora w zakresie uzyskania danych określonych w przepisie art. 22 1§ 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy -art. 6 ust. 1 lit c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych*,
 2.  podejmowanie działań przed zawarciem umowy (o pracę, o pracę tymczasową bądź umowy cywilnoprawnej) - art. 6 ust. 1 lit b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut