Czerwiec to miesiąc w którym banki spółdzielcze organizują swoje sektorowe święto  – Święto Spółdzielczości Bankowej.

Głównym celem tego wydarzenia, które w tym roku odbędzie się po raz 23, jest promocja sektora bankowości spółdzielczej . Hasłem przewodnim – Z bankiem spółdzielczym nowocześnie i bezpiecznie.

Wydarzenie jest organizowane na szczeblu centralnym i lokalnym. Uroczysta inauguracje odbędzie się 25 czerwca br w Warszawie. Wydarzenie zostało objęte patronatem merytorycznym przez Fundację Polska Bezgotówkowa oraz patronatem medialnym przez Głos Banków Spółdzielczych i portal internetowy bs.net.pl

W Polsce funkcjonuje prawie 550 banków spółdzielczych, posiadających blisko 4000 placówek. Są wśród nich banki różnej wielkości. Wszystkie spełniają rygorystyczne kryteria nadzorcze, wszystkie zaspokajają coraz bardziej wymagające oczekiwania swoich klientów.

Banki spółdzielcze oferuję nie tylko korzystne usługi finansowe, ale angażuję się w życie tzw. małych ojczyzn, wspierają wydarzenia społeczno-kulturalne, przyczyniając się tym samym do rozwoju gospodarczego terenów, na których prowadzą działalność. Kierując się ideą spółdzielczości, banki nie są obojętne na sprawy ludzi, którzy korzystają z ich usług. 

Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach zaprasza do wspólnego świętowania we wtorek 25 czerwca 2019 r. W naszych placówkach pracownicy zapoznają  Państwa z nowoczesną bankowością elektroniczną w sposób przyjemny i zrozumiały dla każdego.

Dla naszego Banku istotne jest, by nasi klienci mieli możliwość korzystania z bezpiecznej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz nowoczesnych kart płatniczych VISA i MasterCard, a także płatności mobilnych telefonem, czy transakcji dokonywanych przez Internet.

Zachęcamy do zapoznania się z bezpiecznymi i nowoczesnymi usługami i produktami funkcjonującymi w Banku, m.in.:

Zachęcamy również do pobrania poradników przygotowanych przez Bank BPS SA dla zrzeszonych Banków Spółdzielczych:

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu "Historia bankowości spółdzielczej - wczoraj - dziś - jutro":

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości otwarcia Centrum Historii Polskiej Bankowości Spółdzielczej:

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut