Kupujesz w internecie? Chcesz bezpiecznie zapłacić i jak najszybciej otrzymać zamówiony towar?

Poznaj bezpieczne płatności internetowe Paybynet.

Usługa Paybynet umożliwia realizację płatności za transakcje wykonane online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.

 Paybynet to usługa płatności internetowych działająca w popularnym modelu "płatności linkiem" (pay-by-link), który to model jest najbardziej powszechnym sposobem płatności w polskim eCommerce.

Współpraca Banku z Krajową Izbą Rozliczeniową zapewnia Klientom stabilność i pewność transakcji realizowanych za pomocą PayByNet, a także dostęp do pozostałych największych platform płatności:

  • Przelewy 24,
  • Transferuj.pl,
  • eService Online,
  • IAI Płatności,
  • Dotpay.pl.

Dzięki temu Klienci MBS BANK mają do swojej dyspozycji możliwość płacenia w tysiącach sklepów internetowych.

Platforma organizacyjno-techniczna Paybynet została uznana przez Narodowy Bank Polski za system rozliczeniowy, co gwarantuje bezpieczeństwo tej formy płatności.

Krajowa Izba Rozliczeniowa zapewnia też przejrzystość rozliczeń, ponieważ przelewy wykonywane są bezpośrednio z rachunku bankowego Klienta na rachunek bankowy sklepu.

Jak korzystać ?

 Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności "Paybynet". Podczas dokonywania płatności w Internecie szukaj ikonki: Banki Spółdzielcze.

Po wybraniu Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Łomiankach z listy banków, zostaniesz przekierowany na stronę Bankowości Internetowej, na której po zalogowaniu się będziesz mógł autoryzować płatność. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund. 

Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet?

  • bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie komu przelewasz pieniądze),
  • szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
  • wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut