W czerwcu br. już po raz 21. obchodzić będziemy Święto Spółdzielczości Bankowej.

W tym roku towarzyszyć będzie nam hasło: „Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”, a rozwijanym tematem będzie edukacja w zakresie bezpiecznego obrotu bezgotówkowego.

Uroczystą inauguracje wydarzenia na szczeblu centralnym zaplanowano na 20 czerwca br. w Warszawie. Obchody lokalne zgodnie ze statutem KZBS przypadają na dzień  24 czerwca – jest to jednak data symboliczna.

W tym roku Święto Spółdzielczości Bankowej zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Koalicji na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności.

Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach, po raz kolejny,  włączy się w ogólnopolskie obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. Przygotowaliśmy dla Państwa miłe niespodzianki    w naszych placówkach

20 czerwca zapraszamy do Oddziału w Warszawie i Filii Klaudyny

21 czerwca zapraszamy do Oddziału w Łomiankach, Filii ICDS,  Filii Dąbrowa, Oddziału Czosnów, Filii Nasielsk, Oddziału Nowy Dwór Mazowiecki, Filii Modlin i Filii Zakroczym

22 czerwca zapraszamy do oddziału Naruszewo i Filii Nacpolsk.

Udział w Święcie Spółdzielczości Bankowej oraz wejście na teren obiektu podczas Święta jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na rozpowszechnianie wizerunku utrwalonego podczas imprezy na stronie internetowej Banku lub innych materiałach oraz dokumentach (włączając w powyższe branżowe czasopisma, materiały reklamowe, filmy itp.) przekazywanych klientom Banku oraz podmiotom współpracującym z Bankiem.

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut