2 czerwca 2018 r. Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach uczestniczył, po raz kolejny, w imprezie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej przez Burmistrza Gminy Łomianki na stadionie KS Łomianki przy ul. Fabrycznej. 

Impreza z wieloma atrakcjami cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców.
Wszystkim odwiedzającym stoisko MBS Banku, pracownicy wręczali słodycze, gadżety reklamowe oraz firmowe baloniki. Zainteresowani ofertą Banku otrzymali ulotki reklamujące produkty i usługi Banku. W tym roku impreza ta zapoczątkowała kolejne doroczne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej, co uwidocznione zostało przez okolicznościowy baner i jednolite koszulki pracowników.  Była to dla Banku jak zawsze okazja do spotkań i miłych rozmów z młodszymi i starszymi mieszkańcami, jak i szerzenia wiedzy na temat zalet bankowości spółdzielczej. 

9 czerwca 2018 r. Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach jak co roku został zaproszony na piknik rodzinny zorganizowany przez Parafię Matki Bożej Królowej Rodzin w Dziekanowie Leśnym.

Impreza z licznymi atrakcjami dla dzieci cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych i ich rodziców. Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach przygotował nagrody rzeczowymi dla dzieci.

Dużą popularnością cieszyło się również stoisko MBS Banku, które odwiedzali uczestnicy pikniku. Była to okazja do miłych spotkań i rozmów, przedstawienia oferty Banku, wręczenia  ulotek  i gadżetów. Największym powodzeniem  wśród najmłodszych cieszyły się  pomarańczowe balony  i wiatraczki  z logo Banku.

Swoją obecnością na pikniku MBS BANK  zgodnie z realizowaną misją zaznaczył integrację z lokalną społecznością.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut