W niedzielę, 4 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Krysku odbył się Gminny Festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami imprezy byli: Szkoła Podstawowa w Krysku, Gmina Naruszewo i Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach Oddział w Naruszewie, który promował również Święto Spółdzielczości Bankowej obchodzone w miesiącu czerwcu.

1

Dla dzieci i dorosłych przygotowano wiele atrakcji. Odbył się konkurs z wiedzy o baśniach i bajkach. Z dużym zainteresowaniem spotkał się Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej (jednym z jurorów konkursu była Dyrektor Oddziału MBS Banku w Naruszewie p. Liza Jończyk) oraz gry i zabawy sportowe. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krysku zaprezentowali przedstawienie pt. "Baśniowy ambaras”.

2

Dzieci miały do dyspozycji ogromną zjeżdżalnię, dmuchany tor przeszkód "dżdżownica" oraz dmuchany zamek do skakania. Rodzice z SP w Krysku zapewnili grillowane kiełbaski, kawę, herbatę oraz ciasto domowego wypieku. Pracownicy MBS Banku wręczali dzieciom pomarańczowe baloniki i opaski odblaskowe.

Dodatkową atrakcją festynu były przejażdżki bryczką oraz loteria fantowa. Głównymi nagrodami dla osób biorących udział   w loterii były: bon na zakup roweru wraz z akcesoriami ufundowany przez Gminę Naruszewo oraz tablet ufundowany przez Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach Oddział w Naruszewie. Przed losowaniem nagród w loterii fantowej, ogłoszono wyniki i wręczono nagrody uczestnikom Gminnego Konkursu Plastycznego pt. "Kartka z kalendarza - Gmina Naruszewo widziana oczami dzieci i młodzieży szkolnej '2017". Nagrodzone prace plastyczne zostaną zamieszczone w kalendarzu Gminy Naruszewo na rok 2018.

Fotorelacja na stronie: http://www.naruszewo.pl/pl/gminny-dzien-dziecka-w-krysku

 

3

 

4

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut

Template by JoomlaShine